Ferie w siodle

Ferie w Kawalkadzie to połączenie jazdy konnej z innymi aktywnościami zimowymi takimi jak jazda na nartach czy łyżwach. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje o Naszej zimowej ofercie, zachęcamy do zapoznania się z nią.


Zakwaterowanie

Nocleg w budynku byłej leśniczówki w miejscowości Kobylno-Niwa (2km za wsią). Pokoje 2-5 osobowe z łazienkami. Na terenie: stajnia, stołówka, TV, boisko, tor łuczniczy, dostęp do Internetu, balkon. Zdjęcia obiektu dostepne w galerii. Do najbliższych sklepów można udać się piechotą bądź rowerem (15min).

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja ) - pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu a ostatnim śniadanie. Posiłki odbywają sie zazwyczaj w następujących godzinach: śniadanie g.8:00 - obiad g.14:00 - kolacja g.19:00. Swojska kuchnia domowa.


18.01. - 28.01.2015 10 dni 1.250,-
01.02. - 11.02.2015 10 dni 1.250,-
15.02. - 25.02.2015 10 dni 1.250,-

Program ramowy

- jazda konna (maneż/teren),
- zajęcia świetlicowe: SAT, filmy o tematyce jeździeckiej, gry planszowe,
- lodowisko kryte w Opolu,
- wyjazd na narty i sanki (Czarna Góra - Ramzowa),
- pływalnia w parku wodnym w Oleśnie,
- zwiedzanie zamku i nekropolii Piastów Śląskich w Brzegu,
- zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie,
- kulig z pochodniami,

Uwaga!

Na narty i łyżwy należy zabrać własny sprzęt bądź posiadać środki pieniężne na jego wypożyczenie. Zajęcia poza ośrodkiem są dobrowolne. W dni, w których zaplanowane są wycieczki, jazdy konne mogą się nie odbyć.

Wierzchowce dobieramy wg umiejętności i wzrostu jeźdźców. Pełna obsługa koni. Nie ma możliwości rezerwowania jednego konia na cały pobyt. Nie posiadamy krytej hali, nie uczymy skoków! Konie rasy małpolskiej, fryzyjskiej, sp, xo - sprawdzone w rekreacji.

Dojazd

Dojazd na własny koszt. Pociągiem do Opola lub Kluczborka, następnie autobusem PKS do Kobylna lub Bierdzan. Istnieje możliwość telefonicznego uzgodnienia odbioru z dworca PKP lub PKS (22 km od Opola, 20 km od Kluczborka). Jadąc samochodem od strony Jełowej proszę skręcić do małej wsi Grabie, jechać prosto aż do wsi Kobylno. Pzy białym kościele należy jechać "mini serpentyną" ulicą Polną - cały czas asfaltem. Po minięciu zabudowań proszę jechać asfaltową drogą ok. 2km - znajdujemy się na jej końcu. Możliwy dojazd również drogą leśną od strony Ligoty Turawskiej bądź Bierdzan.

  Sara
 • dobry humor
 • dowód tożsamości
 • ewentualnie ubezpieczenie NFZ lub osobiste
 • strój do jazdy konnej
 • pantofle domowe
 • buty zimowe, śniegowce
 • ciepła kurtka, sweter
 • toczek albo kask
 • strój kąpielowy + czepek
 • narty, łyżwy lub środki na ich wypożyczenie

Rezerwacji terminu dokonujemy po uzgodnieniu telefonicznym i otrzymaniu zaliczki gwarancyjnej w kwocie 200zł przekazem pocztowym na nasz adres lub przelewem na konto. Po otrzymaniu zadatku potwierdzamy jego otrzymanie i rezerwację, przesyłając potwierdzenie na wskazany przez płatnika adres wraz z kartą zdrowia. Na życzenie wystawiamy rachunek za wypoczynek.

WTK KAWALKADA
Wiejska 53
46-024 Kobylno
Konto bankowe: 50 1050 1504 1000 0091 3927 1952
Pozostałą należność prosimy regulować w dniu rozpoczęcia imprezy.